Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Okulda Kaybederseniz Cephede Kaybedersiniz.

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 162
3.4.2018
 1
Okulda Kaybederseniz Cephede de Kaybedersiniz.

Anaokulu,Kreş,ilköğretim,Lise,Üniversite ve diğerlerinde yani Okulda kaybederseniz toplumu kaybedersiniz,toplum yozlaştırılarak benliğinden arındırılmak isteniyor görmüyormusunuz. Okullarda kaybederseniz savaşmanızın hayatta kalmaktan başka 1 manası kalmaz. Çocuklarımızın ağzını bozmak,lügatini yozlaştırmak,davranışlarını
çarpıtmak,giyimini çekip çekiştirmek ilk ayakta yaptıkları iş. ikinci ayakta arkadaşlık,dostluk,akrabalık,büyük,küçük sevgi saygı durumlarını yok ederek aralarında rekabet ortamı yaratmak yani yırtıcı yaratmak istiyorlar.Oysa bizim çocuklarımız beyefendi hanım efendi olmalılar.

Uyuşturucu,alkol gibi bağımlılıkları sosyal bir etkinlik kadar olağanlantırma çabası içindeler.kafeleri pastaneleri barları diskoları ellerine alıp oralarda kirli işlerini yürütmek istiyorlar buraları toplumun hizmetinde tutarak genel ahlakın seviyesinde kalmaları için mücade edilmeli. Ama okullar ve sokaklar her şeydir okulda kaybetmek toplumu kaybetmektir kesindir geri dönüşü olmaksızın kaybetmektir.

Çocukları özgür bireyler olmaktanda alı koymamak gerekir.Örneğin okulların etrafına demir kafesler fens telleri demir parmaklıklar ile örerek onların kolluk kuvvetlerimize olan özgücenlerini zedelemiş oluruz duvarlar yerine polis jandarma ve diğer kurumların öreceği görünmez güvenlik duvarlarına ihtiyacımız var.

Aile yapımızı geliştirmemiz lazım nezaketin bir erdem olduğunu önce aile bireylerimize aktarmamız lazım. Çocuklara öğretecek olan onlardır.Ülkeyi ele geçirmek isteyenler iki yöntem denerler birincisi savaş ikincisi ise içerden istila. ülkenizi içerden ele geçirmek için okulları ele geçirmek isterler çünkü okullarınızdan sürekli vatansever ve nitelikli bireyler yetiştiği vakit düşmanlarınız kazanamayacaklarını bilirler. bu yüzden okulları yozlaştırmak ve devşirmek telaşında olurlar.yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef