Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Politika Yazmak İçin Birikime,Bilgiye Hatta Beyne Bile İhtiyaç Yok.

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 144
4.3.2018
 1
Politika Yazmak İçin Birikime,Bilgiye Hatta Beyne Bile İhtiyaç Yok.

Her gün bir yerlerden fırlayan yeni yetme köşe yazarlarının hepsinin politika yazıyor olması,Politika yazmak için birikime,bilgiye hatta beyne bile ihtiyaç olmadığının en bariz örneği. Sabah haberlerini izle otur salla kalemi,akşam haberlerini izle yine salla,sosyal medya sana her şeyi verir zaten.Hele birde kucak haberciliği yapan bir partinin yada politikacının kucağına oturmuş bir gazete internet sitesi de buldunmu kafana göre değme keyfine.

Eğitim yaz,magazin yaz,spor yaz,bilim teknoloji yaz toplum yararına değişik konuları ele almadan televizyondan duy otur emailin başına yaz gönder.Çay ocaklarından kahvehanelerden de iyi malzeme çıkar beyim oraları da ihmal etme.

Aç bir internet sitesi asayiş haberlerini al polisten koy sitene kalitesi düşük sokak ağzıyla yazacak bir iki kalemşör bul al sana internet haberciliği. Ama habercilik bu değil ki... Bu toplumun içinde farklılaşma çabasının bir yansıması hepsi o kadar sen aslında
kamyon şoförisin evlat belkide bir nalbant belki çay ocağı işletmecisisin bu mesleklerin saygınlığı seni kesmedi gittin üç kuruşa internet sitesi satın altın kime kafayı bozduysan hakkında yaz çiz..

Hitap ettiğin kitleninde niteliği önemli tabi..Unutma, toplumun hafızası sağlamdır....kim olduğunu ve nerden geldiğini asla unutmaz..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef