Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Kazalardaki 1.nci Sebep Agresif Kural Tanımaz Sosyopat Sürücüler.

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 131
7.4.2018
 1
Kazalardaki 1.nci Sebep Agresif Kural Tanımaz Sosyopat Sürücüler.

İstanbul' daki kazaların yüzde 99 sebebi sürücü hatasından kaynaklanıyor. Trafik kurallarına uymuyorlar uyanları enayi görüyorlar ve taciz ediyorlar. Trafik cezalarının arttırılması gerekir. Özellikle hizmet sektöründen olan şoförler tehlike saçıyorlar.

Agresif sürücüler can tehlikesi yaratıyorlar.Trafik kurallarını hiçe sayan ve kurallara uyanlara hakaret eden sürücülerin sayısı hızla artıyor. Son dönemde bir çok kazanın asıl sebebi şoför hatasından kaynaklanmakta. Ülkenin ekonomik durumu sebebi ile araç sahibi olabilen bazı kesimlerden insanlar asabi kavgacı ve agresif yapılarını trafiğe de yansıtıyorlar. Kendi şeridi tıkandığında yan şeride geçiyor ani direksiyon kırıp gaz fren yaparak ilerlemeye çalışırken kazalar meydana geliyor.

En sık görülen kaza agresif sürücülerin trafik kurallarına tamamen zıt hareket etmelerinden kaynaklanıyor. Kırmızı ışıkta duranı enayi görenlere de rastlanıyor hız kurallarına uyanları da taciz ederek korna çalanı arkasından baskı yapana da rastlanıyor. Yayaya yol verenin üzerine direksiyon kırana da rastlanıyor yayanın üzerine sürene de rastlanıyor.

Kısacası trafik kazalardaki 1.nci sebep agresif kural tanımaz sosyopat sürücüler.Aynı tiplerin aile içi şiddetinde aktörleri olduğuna hiç şüphe yok. Sosyal alanda da diğer insanlara karşı saldırgan tutumlarda yine bu tiplerin bulunduğunu yüzde yüz söyleyebilirim.yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef