Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

DEKOLTE GİYİNİP PASTANEYE GİTME AVAMLIĞI

Yazar by Halinka Demirağ / Takipçiler 117
23.4.2018
 1
DEKOLTE GİYİNİP PASTANEYE GİTME AVAMLIĞI

Küçük şehirlerin sosyetik hanımlarında hafta sonları güzel giyinip süslenip şehrin bilindik pastanelerine kafelerine gitme alışkanlığı vardır. Bazıları daha da abartırlar, abiye filan giyinip ağır makyajlarıyla haftasonları pastanelere kafeteryalara üşüşürler. Kızım şehir küçük eğitim seviyesi düşük bey efendilik hanım efendilik yerlerde sürünüyor sen o mıntıkada kimin oltasına balık olmaya çalışıyorsun? sade giyin kendin ol balık sana takılsın..

Hayır kendini güzel gösterme çaban kime? paralı adam peşine takılmış orta ayar yosmaların nişantaşında disko araması gibi bir şey seninkisi. Ağır davran, asaletini yansıt derdim ama asalet neki sizin oralarda.. Köyünden iki dönüm tarla satmış adamlar cadde üzerinde mekan tutarlar sebep iki karı kız göreyim belki birini eve atarım filan düşüncesindeler. Bak kızım bu dandikler ancak senin gibi aklı düşükleri eve kapatırlar. Esaslı kadınla hiç şansları yok.

Gösterişli giyinip dikkat çekmeye çalışmanı anlıyorum da kimin dikkatini çektiğini bi ölç tart. Mekanda kimler var hangi meslek grubundan insanlar var eğitimleri nedir en önemlisi asalet nezaket geçer akçemi ona bak sen.
Şehrin gösterişli mekanları genellikle bir yerleri dolandırmış kaptı kaçtıcıların piyasa yapmaya geldiği yerlerdir etme eyleme kezban yavaş ol mütevazi ol o dağlar çakalda var ayıda ama hepimiz kurdun peşinde değilmiyiz.. Neden? çünkü bir tarzı var, namı var bak kırmızı başlıklı kızımız bile koca ormandan kendini kurtarmış her seferinde ama bir kerecik bir kurda tutulu vermiş hepimiz onu anmıyormuyuz şimdi..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef