Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

TÜRKİYE ÜZERİNDE BASKI KURMAK İSTEYEN GÜÇLER İDAM CEZASINI NEDEN İSTİYORLAR

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 113
24.4.2018
 1
TÜRKİYE ÜZERİNDE BASKI KURMAK İSTEYEN GÜÇLER İDAM CEZASINI NEDEN İSTİYORLAR

Öncelikla yazımın kastı yurt içindeki devlet adamlarının idam hakkındaki tutumları ile ilgisizdir. Tamamen farklı bir yere odaklanmaktadır yurt içindeki devlet adamları devletin bekasını düşünerek idam olayına bakıyorlar ama düşman bir oluşum var ki idam cezasına kendi açısından yaklaşıyor bu açıklamadan sonra siz değerli okuyucularımı sıkmadan kısaca aktarıyorum.


Ülkemizde bazı olaylar suikastler yaşandı hemen aklımıza gelenleri belirtirsek, Cem Ersever, Eşref Bitlis, Gaffar Okkan,Necip Hablemitoğlu, Uğur Mumcu, Aselsan Cinayetleri, Muhsin Yazıcıoğlu, Adnan Kahveci,Recep Yazıcıoğlu gibi bir çok elim olaylar meydana geliyor değil mi? bunların suikastler olduğunu biliyoruz bir faillerinde daha doğrusu azmettiricilerinde ülkemizin içinde elleri olduklarını biliyoruz madem öyle olaya şu açıdan bakalım eğer ülkemizde idam cezası olsaydı çeşitli uydurma materyaller ve şahitler ile açılan davalarda ki örnekleri Balyoz ve Ergenekon davalarıdır ne olacaktı bir çok insanımızı yasal olarak ölüme göndermiş olacaklardı yani yasal cinayetler işleyebileceklerdi.

Yazımın başındaki açıklamamı tekrar hatırlatmak isterim devlet adamlarımızın idama bakış açıları ile yazımda aktardığım diğer karanlık odakların idama bakış açıları çok ayrı. Bu sebeple idam cezasını getirelim mi dediklerinde sizlerden olayı bu açıdan da değerlendirmenizi rica ederim..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef