Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

ADAM ELDEN GİTMESİN DİYE EROTİK ÜRÜN GİBİ DOLAŞMAK NEDİR?

Yazar by Halinka Demirağ / Takipçiler 126
27.4.2018
 1
ADAM ELDEN GİTMESİN DİYE EROTİK ÜRÜN GİBİ DOLAŞMAK NEDİR?

Tuhaf bir kadın türü belirdi sosyal ortamlarda dekolte giyip ağır makyaj yapıp erotik obje gibi dolanıyorlar . Elindekini kaptırmayacaksın diye kepazelik yapman gerekmez adamsa zaten gitmez değilse yanında ne işin var boşa gitsin. Yok sen tasmanı kaptırdıysan o ayrı o zaman anlarım. Paraya tutulmuş kadın gözüne fener tutulmuş tavşan gibidir senin durum aynen budur güzellik..

Mini etek giyip kime ne göstereceksin gösterdin diyelim ne elde edeceksin yanındaki meşe palamutu gibi adam parası olmasa sende yanında olmazsında parası da kaç paraki sizin mekandan obje satın almış. Sade giyin yumuşak majyaj yap,oku kendini geliştir çalışan kısmın beynin olsun güzellik.

Konuşmaya başlasan kaç kelime hafızan? bir türüde var bunların konuşmak yerine ima etmeler, ağzında laf çevirmeler, cümlenin bir kısmını dile getirmeler yani bi şey yemişte tam hazmedememiş durumdalar sanki. Güzellik kadın dediğin mütevazi olur, hanım efendi olur, içinde adam olan dizi film karakterleri gibi heyt ulen diye nara da patlatıyomusun sen.. yaparsın.. var sende öküzlük eteğinin boyundan belli.. ne kadar kısa ederi o kadar fazla diyosun..

hadi ben kaçtım bay...


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef