Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

MEDYA, Artık Resmen Yargı Kurumu Gibi Davranıyor

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 116
17.5.2018
 1
MEDYA, Artık Resmen Yargı Kurumu Gibi Davranıyor

İnsanları mahkelemeler yargılamalı medya veya politikacılar değil.Şikayet edersiniz mahkeme yargılar karar verir asılsız şikayet ettiyseniz kanunu yanıltma suçu işlemiş olursunuz. Sana,ülkene,devletine veya bir vatandaşa zarar vereni, suçluyu şikayet edersin fikrini beğenmediğini değil.

Kimseyi savunacak veya suçlayacak değilim o benim işim değil asıl konu Ahmet Hakan'ın tutumudur. Suçla itham edebilirsiniz basın yolu ile şikayet de edebilirsiniz hiç bir sorun yok. Sorun şu ölçülü olmalısınız ki medya insanları yargılamaya başladı kanısı uyandırmamalısınız. Bence politikaya girerek oradan bir güç elde edilmiş ve fikrini beğenmedikleri şikayet edilir olmuş. Sadece iktidar yada muhalefet açısından değil durum yerel medyada daha da vahim resmen insanları itham edip hedef haline getiren köşe yazarı kılığında yazıp çizen infaz birimleri var diyebilirim.

Medya'nın dili farklı olmalı medya halkın savunucusudur halka zarar verenin değil. Sayın Ahmet Hakan kısacası, roma imparatoru gibi parmak işaretiyle indirin demeye getirmeniz biraz medyanın vazifesini aşmış.. 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef