Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Düzce ve Akçakoca EMİTT 2017 FUARI'na Katılıyorlar.

Yazar by Murat SOYLUOGLU / followers count 263
23.1.2017 00:00:00
 1

Düzce ve Akçakoca EMİTT 2017 FUARI'na Katılıyorlar.21.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı,TÜYAP'ta açılış için geri sayıma başladı.
Fuar'a bu yıl,Düzce hem belediye hemde valilik olarak katılıyor. Akçakoca ilçe olarak ayrıca katılıyor.Düzce bakımından Şehrin tanıtımı için olumlu bir çalışma olacağı kesin.Fakat tanıtılacak ürün yelpazesi son derece merak uyandırıyor.
Düzce'nin Fuarda Tanıtacağı Ürünler Merak Ediliyor..

Düzce oldukça geniş bir turizm seçeneği barındırıyor,dağ,göl,akarsular,şelaleler,deniz,orman,bitki örtüsü ,canlı türleri,gibi bir çok tabiat oluşumun yanı sıra doğa sporları,rafting,tekne gezisi,yelken sporu,kürek sporu,off-road,ralli,moto-cross,paint ball sporlarının yapılabilmesi için elverişli doğal parkur özelliğine sahip ama tanıtım ve alt yapının eksiksiz olması gerekir.Bu durumun farkında olan belediye ve valilik gerekli atılımı yapmaya kararlı gibi görünüyor.
Düzce'nin Tarihi ve Arkeolojik Materyalleri de Çok fazla

Şehrin arkeolojik materyal ve gezi yerleri de çok.Tarihi yerlerin bir çoğu ortaya çıkarılmayı veya tespit edilmeyi bekliyor.Mağaralar,eski geçitler,patikalar,yer altı su yolları ,eski tiyatro,şehir kalıntıları gibi tarihte kullanılmış bir çok yer ve tarihi materyal ziyaretçilerini bekliyor.Düzce'nin sahip olduklarının tanıtımını ve organizasyonunu yapabilmesi bakımından fuar son derece faydalı olacak.
Emitt 2017 Fuarı Resmi Sitesini Görün


Gözlemci:Fuarı Sitemizin Yazılım/Fotoğraf/Araştırma Konuları Eğitmeni Murat SOYLUOGLU Takip Edecektir.

E-Mail:dogfish@hotmail.com
yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef