Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

TOHUM üretimi, Kanser Araştırmaları ve Silahlanma ilişkisi

Yazar by Murat SOYLUOGLU / followers count 194
2.7.2017 00:00:00
 1

TOHUM üretimi, Kanser Araştırmaları ve Silahlanma ilişkisiinsanlık, gelecekte açlıkla mücadele etmek zorunda kalacaktır.Eğer kitleler halinde öldürmeyi bir seçenek olarak başvurmadıysanız.. ve büyük annenizden kalan tohumlarla bunun üstesinden gelmeniz imkansız.Ulusal projeler yerlerini küresel projelere bıraktığından bu yana tarım en strajejik alan haline geldi.
Ne kadar etkili silahlarınız olursa olsun ikinci dünya savaşında Japonları yenmenin tarım tesislerini bombalamak olduğu bir öğretmen tarafından belirlendiğinde savaşın kaderi değişti.


Atom bombaları japonları yenmek için atılmadı

Atom bombaları japonları yenmek için atılmadı,sebebi şu an baskın güç olmak içindi.Japonların tarım tesislerini olmadan savaşı kaybedecekleri anlaşılınca ilk önce yakın bir adadaki gübre tarlaları bombalandı. O andan itibaren japonların pasifikteki gıda sevkiyatlarının seyri değişmeye başladı. Müttefikler, uçaklarının ilgisini tarlalara, savaş gemilerinin ilgisini de gıda sevkiyatı yapan kargo gemilerine çekmişti.

Büyük annenizden kalan tohumlar yetersiz

Açlık insanlığı bekleyen kaçınılmaz bir mücadele olarak görülmektedir ve büyük annenizden kalan tohumlar bu mücadeleyi kazanmanız için kafi gelmeyecektir.Sizde tohum laboratuarları kurmak,tarımı sanayileştirmek,planlı üremek nitelikli insan yetiştirmek zorundasınız.Sürekli beslenerek üretken olmayan insanlar gelecekteki nitelikli insanı tehdit edecekler.

Gelecekte sadece nitelikli insanın Yaşamasına müsade edilecek.

Tarım yaparak yaşayıp gidemezsiniz dünya artık doğrudan silahlar üretmek dışında dolaylı silanmaya yönelmiş durumda.Bunun en iyi örneği,hayvancılık ve sebze yetiştiriciliğidir çünkü iyi beslenemeyen toplum nitelikli sınıf haline gelemez.Açlığa sürüklenir ve kileri dolu olan komşularına tehdit haline gelir.
Gelecekte sürekli beslenen çoğalan üretmeyen tabii kaynakları tüketen niteliksiz insanlar yerine daha az sayıda nitelikli insanlara imkan tanınmak zorunda kalınacaktır.

Daha çok insan demek; daha çok ürün daha çok tohum yetiştirmek demektir.

Tarım en çetin mücadelelerin geçeceği alandır.insanlarınızı doğal şartlarda ve iklimlerde yetiştirdiğiniz besinlerle besleyemediğinizde komşularınızdan tohum,sebze ,meyve ve hayvansal ürünler satın almaya başlayacaksınız ama bu sizi köle yapacaktır.Daha çok insan demek; daha çok ürün daha çok tohum yetiştirmek demektir.nüfusunuz az olursa diğerlerinin karşısında azınlık olursunuz bu sebeple orantılı çoğalmanız gerekecek ama insanlarınızı beslemek için hızlı kolay ucuz ve yeterli miktarda tarım ürünü yetiştirebilmenin yolunun klasik yöntemler değil labaratuar tohumlama olduğunu göreceksiniz.Ama bu seferde sizden önce yola çıkanların kölesi olma ihtimaliniz başgösterecektir.Şu an bile yapılmaya çalışılan şey kendi tohum çiftliklerini oluşturmak ve geliştirmek finansmanını da köle ülkelerden elde etmek,kanser belkide bu labaratuar ürünlerinin geliştirme evresinin bir yan etkisi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Eğer bu bakış açısı doğruysa biz hem küresel yetiştiricilerin hemde kanser araştırmalarının kobaylarıyız.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef