Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

AKÇAKOCA'da Denize Gireceklere 5 Dakikalık Eğitim Vererek Hayat Kurtarın.

Yazar by Murat SOYLUOGLU / followers count 230
11.3.2018 00:00:00
 1

AKÇAKOCA'da Denize Gireceklere 5 Dakikalık Eğitim Vererek Hayat Kurtarın.Karadenize özgü deniz Akçakoca'nın su coğrafyasıyla birleşince ortaya harika güzellikleri çıkardığı gibi bir de boğulma tehlikesini çıkarmaktadır.Aslında bu tehlike tabiatın suçu değil tamamen tabiatı hiçe sayan yüzücülerin suçudur çünkü girdiğin denizin huyunu suyunu bilmelisiniz.


Karadenize girdiğiniz an bir mücadelenin içindesiniz..


Karadeniz kıyılarında suya girdiğiniz anda fark etmeseniz bile, bir mücadelenin başlanin içindesiniz demektir.Karadeniz kimseye tolerans tanımayan hırşın bir denizdir.Girmeden önce 5 dakikalık bir eğitim verilmiş karadenizin ve Akçakoca kıyılarında nasıl yüzülür hakkında bilgi verilmiş olsa bu kadar can kaybı yaşanmayacaktır.Her yaz can kaybı olmasına alışmış durumdayız malesef.
sample pictures

5 dakikalık bir suya girme/çıkma eğitimi hayat kurtarır.
Karadeniz ve Akçakoca kıyılarında denize girecek olanlara 5 dakikalık bir eğitimle,karadenizin tabiatı,Akçakoca kıyılarında nasıl yüzülür,dip akıntıları,yüzey akıntıları gibi konularda yüzücüleri bilgilendirmek gerekir. bu işi Akçakoca idari makamlarından beklemeyiniz konu hakkında bilgisi olan her yurttaş bu eğitimi verebilir. bir çadırın önünde toplanır ayakta 5 dakikalık bir anlatımla çözersiniz..idari makamlar bunu zorunlu hale getirmiş olsalar çok daha iyi sonuçlar alınır.
NOT: Kaybettiğimiz insanlar bilinçsizlikten ve tedbirsizlikten kaybediliyor..bu yıl kimseyi kaybetmeyeceğiz sloganıyla işe başlayın.biz sizleri koltuklarınızda göbek büyütesiniz diye seçmedik vede spor olsun diye maaş ödemiyoruz.yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef