Coca-Cola'nın sitesi'ne girdiğinizde zaten bir çok soruya cevap buluyorsunuz. Mesela GDO yoktur diyor" />

Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

COCA-COLA Hakkında Yanlış Bilinenler

Yazar by Emirhan Sel / followers count 183
9.2.2018 16:14:45
 1

COCA-COLA Hakkında Yanlış Bilinenler

Coca-Cola hakkında bilgi paylaşmayı önemli bulmamın sebebi halkımızı yanlış yönlendiren bazı odakların olmasıdır. Maksatları yalnızlaştırılmış müttefiksizleştirilmiş bir Türkiye onlar için kolay lokma olacaktır düşüncesiyle yanlış bilgilendirme yapan odaklar bulunmaktadır.

Coca-Cola'nın sitesi'ne girdiğinizde zaten bir çok soruya cevap buluyorsunuz. Mesela GDO yoktur diyor, Türkiye'nin ilgili kuruluşlarının hepsinden belgesini almış adam. Mesela Coca-Cola'dan ödül kazandınız mesajlarının kuruluşumuzla ilgisi yoktur diyor sitesinde.

Coca-Cola kârını israil'e aktarıyor mu? sorusuna da şöyle cevap vermiş sitesinde.
Ekonomik, siyasi ve dini açıdan farklı 206 ülkede faaliyet gösteren global bir şirket olarak; Coca-Cola Şirketi?nin hiç bir ülkeyi, hükümeti ya da politikalarını, siyasi ya da dini inancı desteklemesi söz konusu değildir. Bu çerçevede Coca-Cola?nın gelirinin İsrail?e aktarıldığı iddiası da tamamen gerçek dışıdır.

Sağlığa aykırı katkı maddesi yoktur diyor,hayvansal gıda maddesi yoktur diyor hatta Sodyum Benzoat (E-211) hiç bir zaman ürünlerimizde kullanılmamıştır diyor. Coca-Cola'nın avukatlığını neden yaptım diyeceksiniz arkadaşlar avulatlık değil bu fabrikalarda binlerce işçimiz çalışıyor binlerce kamyon yük taşıyor binlece aile hayatını idame ettiriyor vede Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Coca-Cola fabrikası açılışı yapıyor demekki öenmli bir yatırım ülkemiz halkımız için önemli bir kuruluş.

Sadece halkımızı bilgilendirmek içi yazdım kimsenin avukatı değilim..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef