Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Erkek Arkadaş Olayını Yanlış Anlamış Olanlar Var..

Yazar by Halinka Demirağ / followers count 192
27.2.2018 16:46:20
 1

Erkek Arkadaş Olayını Yanlış Anlamış Olanlar Var..

Erkek arkadaş olayını bir otomobil galerisi gibi düşün pazar günleri gelir araba beğenirsin hafta içi alıp gidersin olayı gibi canlandır kafanda. Adam gelir sağına soluna bakar olmadı camdan kafayı uzatıp içine bakar biraz daha ilgisini çekince kapıyı açıp direksiyona geçer, bir iki çevirir ama olay bu kadardır. Senin adam gazı köklemiş,arka kapıyı göçürtmüş kaportayı bükmüş biraz mızıklandığında ön kaputu açıp motora suyunu yağını tamamlamış. Deneme sürüşüne devam..

Hanım kızım olay öyle değil ailene de yazık otomobil tanıtmak iyi de deneye deneye metal yorgunluğundan söbeleşirsin. Az görüş az konuş en çok bi hafta sonu egzmesine çık bir iki akşam tiyatroya git. Sen adamın fason karısı gibisin sanane telefonda kimi arıyo kimde ne arıyo bırak arasın sende bir iki tane yap hangisi hoşuna giderse ona tamam edersin.. Ama sen bir taneyi bindirip gezdirip indirmek istemiyosun.

Erkek arkadaş olayı öyle değil sayı mühim değildir ilk başta beş olur on olur sadece merhabalaşırsın sonra git gide bunların sayısı azalır sen namuslu davrandıkça gider zaten höbelekler.elde bir iki bilemedin üç tane kalır ama onlar adamdır.. vermediğin halde sendedirler anlayabildinmi? bunlarla en fazla ayda bir iki defa yarım saat bir saat parkta filan görüşürsün aklına yatana vakit ayırırsın en sonra atı teke düşürürsün onla her yere gidersin ama her şekilde değil.

Kişilikli ol,hanımefendiliğini bozma,nezaketi elden bırakma,namusunu erkek arkadaş ayağına elden düşme çaydanlık gibi yıpratma. Evlenmeye zorlama evlenecekmiş gibi davranma at pazarından çıkma at da alma. çok erkekle konuş ama sadece konuş sen resmen kendini haradaki beygirler gibi bindiriyosun.Ağır ol yavaş ol her şeyden evvel erkek arkadaş demek sahibin demek değil.Kısmet demek,bin tane de olabilir sen birini seçeceksin. ama sen ne yapiyosun daha baştan birini seçip onla ralliye çıkıyosun yarışı tamamlayabildiğin bir tane yok. haşat olup sonunda çıtayı düşürürsün de gözünün önünden geçip gidene sıvayıp durursun bunamı kaldım ne biniciler tanıdım oysa diye. 

kimsenin vitrininde süs olma,elinden tutturma,eteğini oynatma yarın düzgün biri denk gelir evlenir gidersin çarşıda pazarda eski kırıklarınla karşılaşınca elde edilememiş hanım efendi ol nadir yetişen çiçekler gibi zirve yapan tek kişiye açıl sen her kalkmışa koşuyosun maşallah.yapma öyle vel hasıl erkek veya kız arkadaş sahiplenme olayı değil.. bildiğin dümdüz arkadaşlık olayıdır.ötesi sevgililik,flört,söz nişan diye gider sen tek partide hepsine yazıyosun yapma etme ağır ol kızım sinek ikiliyle rest çekilmez..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef