Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

2.nci Hanedanlık Dönemi mi Başlatılacak?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / followers count 168
28.2.2018 03:37:25
 1

2.nci Hanedanlık Dönemi mi Başlatılacak?

Bir kaç nesil sonra soyumuz saraya dayanıyor diyerek 2.nci hanedanlık dönemini başlatacak bir alt yapı hali hazırda var. Senelerdir altını oyup durdukları cumhuriyeti ele geçirmenin türlü türlü yolunu deneyen karanlık çevreler akla gelmedik bir yol 
deniyor olabilirler.Osmanlının alternatifini ortaya atmak için  uygun zemini kollamakta olan bu çevreler engellenmediği takdirde  2.nci hanedanlık dönemi başlatılabilir.

Tüm yapılanmalarını günden güne yıllardır oluşturan bazı çevreler olduğunu görüyoruz. Bir nesil sonra bu gün yaşananlar unutulacak iki nesil sonra ise bu gün üretilmiş medyatik materyaller kullanılarak geçmişi altın çağ olarak gösterip hanedanlık ilanı yapılabilir.
bu ilanı yapanlar ise hanedan üzerinden çıkar elde edecek olanlar tarafından ortaya atılacaktır tıpkı antik mısırda olduğu gibi. 2.nci hanedanlık bir imparatorluk yada saltanat olmayabilir japonya veya ingiltere modeli ile başlayabilirler on nesil sonra tam saltanata dönüştürebilirler.

Bu yapıların uzun vadeli planlar yapabildiklerini görüyoruz buradan yola çıkıldığında anlıyoruz ki bu yapılar aslında  başka milletlere başka devletlere dolaylı yoldan çalışan yapılar oldukları aşikar.Aksi takdirde kendi ömürlerinin yetmeyeceği bir plana iştirak etmezler.peki kim  bunlar? bunlar uzun zamandır çalışan sık sık karanlık odaklar diye dile getirilen yapılardır.kimlik çeşitlilikleri olsa da silüetleri hep aynıdır. bu gün fetö yarın kimbilir hangi kılıkta görünecekler.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

14.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef