Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

DÜZCE DRİFT Turizmine Açılmalı

Yazar by Murat SOYLUOGLU / followers count 149
3.7.2019 17:02:25
 1

DÜZCE DRİFT Turizmine Açılmalı

Ülke'nin her yanında artan drift sporcuları kendilerine pist bulamamaktan şikayetçi. Küçük Çekmece belediyesinin resmi Drift takımının başarılarını biliyoruz. Düzce'nin de Drift takımı kurarak Drift meraklılarını şehre çekebilir. Uygun pistler yaparak resmi organizasyon ve antrenman sahaları açarak hem gelir elde edilir hemde şehrin sanayisine, turizmine katkıda sağlanır. Fakat bu işi politikacılara mal etmek de bir o kadar zararlıdır. Bunu gönüllüler ile yapmak gerekir dernekleşerek doğal yollar takip edilerek yapılması daha iyi sonuç verir uzun ömürlü bir iş yapılmış olur.

Drift yapan binlerce kişi pist bulamadıkları için resmi organizasyon kimliği edinemiyorlar. Düzce'de enerjisini harcayacak mecra bulamayan bir çok insan var Düzce'nin bu tür aktiviteler için çok uygun parkurlara sahip. bir kaç gönüllü bir araya gelerek dernek kursalar toplanan aidatlar ile drift pisti kurarak yarışmalar ve drift turizmi yapabilirler. Drift demek para harcamak demektir. Pahalı ve akıcı nakit gerektiren bir spordur. Düzce'de bir çok drift takımı kurulabilir bu sporun başkenti olabilir. Şehirden uzak başka bir şey için kullanılamayacak araziler Drift turizmine tahsis edilebilirse her hafta sonu sabit gelir elde edilir.

Büyük bir organizasyondan bahsediyorum Amerika'da bu tür organizasyonlar düzenleniyor milyonlarca dolarlık bir piyasası var kendi kitlesi var peşinden sürüklediği binlerce insan var. Televizyonlara servis edilen görüntülerden bile gelir elde edilmektedir. Sadece Drift gösterileri yaparak gelir elde eden geçimini sağlayan insanlar var. DÜzce bunun için potansiyele sahip. 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef