Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Okullarımızdaki Yüksek Sesli Uygulamalar Kimin Fikri?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / followers count 199
24.1.2017 00:00:00
 1

Okullarımızdaki Yüksek Sesli Uygulamalar Kimin Fikri?Okulların giriş çıkışlarında çalan müziğin mahalleyi ayağa kaldırması normal bir şeymidir?
Sabah sabah microfon ile öğrencilere talimatlar yağdıran görevliler ne yaptıklarının farkındalar mı?
Okullar gürültü sağlığı açısından denetlenmesi gerekmiyor mu? Hiç bir eğlence mekanından bu kadar yüksek ses yayılmıyor.Öğrencilerin seslerinden bahsetmiyorum müzik ve microfonlu konuşmacılardan bahsediyorum.Eğitim Müdürlükleri,Valilik ve Belediye yetkilileri Okulları lütfen ziyaret ediniz.Gürültü açısından değerlendiriniz.Küçük çocukları eğitirken bilimsellikten uzak uygulamalar olup olmadığını inceleyiniz.
Bir okuldan çocuk sesleri gelmeli talimatlar yağdıran yetişkinlerin sesleri değil.Eskiden talimatlar sınıflarda öğretmenler tarafından iletilirdi şimdi mikrofonla mahalleye direk bildirim var.Çocuk duymazsa evdekiler duysun misali.Askeri birlikler için bile yoğun gelebilecek talimatların öğrencilere yüklenmeye çalışılması normalmidir? Derslerden yada eğitim müfredatından bahsetmiyorum o konu eğitimcilerin ve yetkililerin işi.Ben mahallenin en arka sokağından bile duyulan,koşmayın,ses yapmayın,sıraya girin vs. gibi konuşmalardan bahsediyorum sınıf öğretmenleri bu uyarıları sınıflarında yaparlardı neden mahalleye doğru microfonla yayınlanmaya başlandı?
yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef