Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Süper Star Ajda PEKKAN ,Güzel,Cesur ve Seksi

Yazar by Jale Dogu Erkan / followers count 270
11.3.2018 00:00:00
 1

Süper Star Ajda PEKKAN ,Güzel,Cesur ve SeksiTürkiye'nin dünya çapında gerçek starı Ajda Pekkan,bir sanatçı olmanın ötesinde sanatsal çok ayrı bir karakterdir.yaptıkları her işle halka ulaşabilmeyi her zaman başarmıştır. Ajda Avrupa da çok tanınan bir sanatçı olsa da o hep kendi dünyasında mutlu olan biriydi.Ortalarda çok görünmeyen ama yaptığı her şeyle basında yer bulan güzel,cesur ve seksi kadındı.halen öyledir. 

sample pictures

Ajda her şeyden önce özel bir kadındır.
sample pictures

Eskiden yılbaşı gecelerinde TRT televizyonu tarafından ki o yıllarda tek televizyonumuzdu,Acaba Ajda Pekkan'da çıkacakmı ekrana diye dedikodular yapılırdı.Güzelliği ile erkekleri şarkılarıyla bütün halkı kendine çekerdi.Yılların eskitemediği bir kadın Ajda,aynı zamanda güzelliğine olağan üstü yatırım yapan biridir.onun estetikleri varmı yokmu hep konuşuldu.giydiği elbiseler,makyajı,gözleri kirpikleri saçları hep dillerdeydi. 

sample pictures


Dünya Starlarıyla Sahne Aldı
Ajda Pekkan hem dünya çapında müzik yaptı hemde Enrico Macias gibi bir starla seri sahneler aldı. ayrıca ajda pekkan son yıllarda Fransa'da şovalye ünvanı da almıştır.Ajda Pekkan,Diva,süper star ve şovalye ünvanları sahibidir. 
sample pictures

Halen Hit Şarkılar Yapabilmek
Ajda halen hit şarkılar yapmakta ve pop müzik serivenini halen en üst sırada devam ettirmektedir.bir kaç yıl önce Arada Sırada şarkısıyla müzik listelerini alt üst etmiş ardından yakar geçerim le listeleri yeniden değiştirmiştir.Her kitleden dinleyicisi olan halen sahne alan halen konserler veren sanatçı aynı zamanda TV programlarınada konuk ve jüri olarak katılmaktadır. 


sample pictures

Ajda,cesur giyinir
Ajda kendi tasarımlarınıda giyim dünyasına kazandırmaktadır.ajda pekkan elbise modelleri diye internette arattığınızda bir çok model karşınıza çıkmaktadır.Ajda,ardında derin izler bırakmıştır onu kimse unutamayacak. Ayrıca bir devlet gezisinde afrika'da yardım çalışmalarında da bulunmuştur.orada gördüğü üzücü durum karşısında -biz artık rahat uyuyamayız diyerek oradaki açlığın boyutlarını ifade etmiştir. sample picturesHep bizimle kal Ajda..
onu izlediğimde yada bir resmini gördüğümde yaşlanmayı unutuyorum.Ajda gibi olabilmeyi onun gibi ayakta kalabilmeyi başarmayı düşünüyorum.güç veriyor sanki.yaşama daha sıkı sarılıyorum.bence sizde deneyin onu dinleyin izleyin resimlerini yatağızın ucuna asın eminimki yaşlanmayı artık dert etmeyeceksiniz.. sample picturesNOTLAR:
Ayşe Ajda Pekkan,1946 istanbul doğumludur. 1998 yılında Devlet sanatçısı ünvanını almıştır. Şarkıcı ve sinema oyuncusudur. 1980 Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir. ilk tanındığı ve seslendirdiği şarkısı 'il Cielo In Una Stanza' dır. ilk plağı 'Her Yerde Kar Var' adlı plaktır. İki Yabancı 45'liği ile satış rekorları kırmıştır. Aldığı yurt dışı davetlerinden,Atina'da Uluslarası Apollonia Müzik Festivali'nde 1968 ve 1969 yıllarında üst üste iki defa 4.üncü olmuştur. Barcelona'da Akdeniz Şarkıları Festivali'nde 'Ve Ben Şimdi' şarkısı ile Türkiye'yi temsil etti,ayrıca bu şarkı film müziği olarak defalarca kullanışmıştır. Philips firması ile fransa'da çalışmaya başladı ve gerçek bir star oldu. Enrico Macias'la birlikte konserler verdi. Enrico Macias ile birlikte duygusal bir şeyler yaşadıkları bilinir. Süper Star ünvanını, Hürriyet Gazetesi sahibi Erol Simavi'nin bir yerde,ona star demek yetmez süper star demek gerekir sözü ile almıştır. Tokyo'daki Yamaha Müzik Festivali'nde de başarı elde etmiştir. Almanca ve fransızca plaklarda çıkarmıştır. Ajda'nın Pet'r oi şarkısı Eurovision'da söylenince henüz plağı çıkmamış olmasına rağmen herkes tarafından söylenmeye başlandı.ülkenin dilinden düşmez oldu. Amerika'ya yerleşti ve bir süre orada yaşadı.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

10.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef