Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

YERLİ DİZİLER'deki TEHLİKE

Yazar by Murat SOYLUOGLU / followers count 156
1.5.2018 14:07:49
 1

YERLİ DİZİLER'deki TEHLİKE

Yerli yapım dizi filmlerin bir çoğu yayından kaldırılmalı. Cani psikolojisi adaptasyonu için özellikle kurgulanmış gibiler. İnsan kökende beslenmek için rekabet etmesi gereken yaratıkların tüm özelliklerini taşır eğer eğitim ile ehlileştirilmediği takdirde zeki bir yırtıcıya dönüşür ehlileştirilmiş olsa bile bu geçicidir.
İçimizdeki canavar sadece gözlerini dinlendirir asla uyumaz. Onu uyarmak için çaba sarf etmemelisiniz çünkü ilk yok edeceği şey kendinizdir. 

Eğer 1 ülkede sokak kavgaları çıkarmak ve kaosa dönüştürmek isterlerse ilk önce sokaklara açık medya kaynaklarından kin ve nefret akıtırlar. 1 sonraki aşamada sosyal alanlara iner kibir ve aşağılama duygularını kabartırlar. 1 kaç politikacıları ayartıp politik ayrımcılığa sürüklerler spor kulüplerinden dinledikleri şarkılara kadar alkışladıkları sanatçıları bile seçer önlerine koyarlar.

Türkiye de işler bu noktaya erişti bazı dizi filmleri yasaklamanın sinema filmlerine ayar vermenin sanat yapıyorum diye şuursuzca davrananları medyadan uzaklaştırmanın faydası var zararı yok . dizilerle filmlerle gazeteler ile halkı programlıyorlar ne için? elbetteki kaos çıkarmak ve iktidarı elde etmek için adım adım kör militanlarını eğitiyorlar önlem alınması geç kalındığı her an harekete geçtiklerinde yapacaklarının şiddetini artırır.bir an önce tedbir alınması lazım..

Birileri dizi filmlerin izlenmesini özellikle istiyormuş gibi gelmiyor mu? bu soğuk savaşın bildiri broşürlerinden daha fazlası ama aynısı.. eskiden bildiri dağıtarak insanların kapı altlarından içeriye sokulur onları programlamaya çalışırlardı sonra helikopterlerden bildiri dağıtmaya başladılar Nikaragua ve Çad' da uçak kullanılırdı şimdi TV kullanıyorlar.

Dizi filmler iki ucu açık boru gibidirler seri boyunca açık bir kanal vardır o kanaldan istediğiniz veriyi karşı taraftaki alıcılarınıza geçirebilirsiniz. sadece sıradan insanlara değil özel adreslere de gönderebilirsiniz.Gazetelerdeki bulmaca köşelerinin gerçekte ne işe yaradığını bilseydiniz şaşardınız...

007 James Bond karakteri için kitabın yazarı şöyle demişti yüzlerce sayfayı binlerce satırı sadece bir tek cümleyi saklamak için yazdım... o zamanlar CIA rusyadaki birimine parametre geçmek istemişti ve bunun için bir yazarı kullandılar.. ama filmi kitap dan daha ünlü oldu. film halen bir yerlere parametre geçiyor özellikle Adel'in şarkısı Sky Fall.. resmen sen orada olduğun için ben burada güvende olmayacağım diyor..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

08.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef