Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Türkiye KALEŞNIKOF Üretmeli.

Yazar by Murat SOYLUOGLU / followers count 137
27.6.2018 19:26:56
 1

Türkiye KALEŞNIKOF Üretmeli.

Türkiye için Kaleşnikof silahlarını üretmek,piyade tüfeği,uzun namlulu tabanca,nişancı tüfeği branşlarında bağımlılıktan kurtulmak anlamına gelecektir. Oysa Türkiye sürekli batılılara alt üretici lisans bedelleri ödeyerek ürettiği MPT-76 gibi silahlar için kapılarını aşındırıyor.
Kaleşnikof üretirseniz bu silah kesinlikle size ait olur diğerleri gibi bize doğrultamazsın türü sözleşme maddeleri olmaz.

Bir kaleşnikofu kaliteli üretmek için Ruslarla anlaşarak üretim tesislerini kurduğunuzda omuzlarınızdan büyük bir yükün kalktığını hissedeceksiniz çünkü sınırsız sayıda ve istediğiniz her anda kaleşnikof üretebilecek kimseyede hesap vermeniz gerekmeyecek. Ayrıca mühimmat konusunda da üretici olacaksınız diğerlerinde olduğu gibi tek tip mühimmat yerine artık kaleşnikofun kendine has mühimmatınıda üreteceksiniz.

Kaleşnikof'un çalışmadığı bir coğrafya olmadığı gibi silah neredeyse sınırsız bir ömre de sahip gibidir. Yedek parçasını ulaştırdığınız her yerde tamirini kullanan personel bile yapabilir. Türkiye Kaleşnikof tesislerini incelemeye alsa çok mantıklı bir mesai harcamış olur. Ayrıca kaleşnikof üretmeniz demek Avrupalı ve Amerikalı silah üreticilerine karşı büyük bir maçı berabere bitirmişsiniz anlamına gelir yani kalenize sürekli gol attıkları silahları artık satın almak alt üretici olarak izinleri dahilinde üretmek zorunda kalmayacağınız için personel silahlarındaki diplomatik üstünlükleri artık olmayacaktır.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.12.2019
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef