Düzce'de Su Sporları Yetersiz

Yazar by Mr. Deadpool / followers count 103
27.5.2018
Düzce'de Su Sporları Yetersiz

Düzce'de su sporları dahil tüm spor organizasyonlarının yerel idarenin etkisi altında olmasından dolayı malesef ilerleme yerine gerileme yaşanmaktadır. Yelken kulübünüz varmı diye bir soruyu soracak muhattap bulamıyorsunuz. Oysa Düzce'nin spor ve spor turizmi yapmak için çok elverişli bir tabiatı var..

Mülki İdareciler ve şehrin yöneticileri kısır beyinli kimseler arasından özellikle seçilmiş oldukları için bir türlü spor alanında ilerleyemiyoruz. ilerlemek dediğimde reklamdan bahsetmiyorum insanlara getirisi olmayan spor organizasyonları inşa etmekten bahsediyorum yani no para no reklam no rant oki?

Spor,gençlik,insan,özgürlük,yaşam,tabiat başarı.... bunlar sizin için bir anlam ifadfe ediyormudur ki? Nerde...
Eminim adını duyduğunuzda yelken sporu da neymiş boş işler diyorsunuzdur içinizden. Sizde bu kafa oldukça şehrin kaynakları daha çok heba olur gider.varsa yoksa kum çakıl mıcır çimento su demir bunlardan betonlaştırma yada asfaltlama yapın geçip karşısına oh ne iyi döşedik diye hayıflanın..

insanlarımızın önünde engel olan baraj gibi duran şehrin rantını yiyerek beslenen güruh bari bir kaç güzel şey yapın bari sporu gençlere bırakın..unicef


Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder